https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

MotoCentrum na ul. Lubelskiej 3, czyli nowe życie w Polmozbycie

MotoCentrum na ul. Lubelskiej 3, czyli nowe życie w Polmozbycie

W Centrum Wałbrzycha, w obiektach dawnego Polmozbytu przy ul. Lubelskiej 3, rozpoczęło działalność MotoCentrum. – Zapraszamy właścicieli samochodów, którym oferujemy kompleksowe usługi serwisowe – mówi właściciel MotoCentrum.

MotoCentrum zagospodarowało obiekty dawnego Polmozbytu. Dlaczego wybór padł na to miejsce?

– Szanujemy tradycję oraz przyzwyczajenia klientów. Poza tym to doskonała lokalizacja w centrum miasta. Mamy tu świetne warunki do sprawnej i kompleksowej obsługi pojazdów naszych klientów.

Jakie usługi oferuje MotoCentrum?

– Przede wszystkim kompleksowa mechanika pojazdowa. U nas można m.in. dokonać wymiany klocków hamulcowych, rozrządu, sprzęgła. Oferujemy także dużo poważniejsze naprawy, jak na przykład remonty silników, czy zawieszenia.

Ale obsługa samochodu to także szereg innych czynności serwisowych…

– Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie stawiają przed nami nasi klienci, bo mamy wieloletnie doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były kompleksowe i na najwyższym poziomie. Dlatego nasi klienci mogą skorzystać, poza wyżej wymienionymi usługami także z wulkanizacji, z serwisu klimatyzacji, komputerowej diagnostyki silnika, czy z dynamicznej wymiany olejów w automatycznych skrzyniach biegów.

W dawnym Polmozbycie można było także wykonać obowiązkowe, okresowe badanie stanu technicznego pojazdu. Czy MotoCentrum będzie oferowało także tę usługę?

– Jak wspomniałem wcześniej: chcemy zapewnić naszym klientom komfort obsługi w jednym miejscu, dlatego przygotowujemy się do uzyskania uprawnień podstawowej stacji kontroli pojazdów. Jest to proces czasochłonny, ale jesteśmy w trakcie przygotowań do uruchomienia tej usługi.

Budowa obwodnicy Wałbrzycha nie sprawia kłopotów z dotarciem na ul. Lubelską, gdzie ma siedzibę MotoCetrum?

– Bez problemów można do nas dojechać. Wystarczy wjechać w ulicę Mazowiecką przy Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a potem  – za centrum handlowym – skręcić lewo, by dojachać do naszej siedziby. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00, a w soboty w godz. 8.00 – 14.00. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 609 899 811.

(TP)

REKLAMA

Click Here