https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Najlepsze rozwiązania, to sprawdzone rozwiązania

Najlepsze rozwiązania, to sprawdzone rozwiązania

Jesteśmy dzisiaj z wizytą w Centrum Kredytowym Beatu$ przy ulicy Chrobrego 2/1 w Wałbrzychu.

Biuro ponownie zostało otwarte. Dlaczego?

– Jakiś czas temu musieliśmy zrezygnować z działalności, bo w życiu są sprawy ważne i ważniejsze… Ale było tak wiele telefonów z prośbą o pomoc w sprawach kredytowych, że w końcu się przełamaliśmy i wznowiliśmy naszą działalność.

Klienci Was pamiętają?

– Oczywiście! Telefon dzwonił codziennie! I to w różnych sprawach, ale najczęściej była to jednak prośba o pomoc w sprawie kredytu. Na przykład Pani Lucyna z Podzamcza, która jest naszą klientką od dobrych kilku lat, wręcz odliczała dni do naszego otwarcia. Podobnie jest z wieloma osobami z Wałbrzycha i gmin sąsiednich.

Czemu akurat Wy?

– To proste – znamy się na swojej pracy! Niemalże dwudziestoletnie doświadczenie, znajomość rynku i tak zwanych kruczków pozwalają nam na skuteczne znalezienie najlepszego rozwiązania dla każdego. Przez lata budowaliśmy dobre relacje z naszymi klientami, którzy wiedzą, że mogą nam zaufać.

Panuje opinia, że jesteście najlepszym biurem kredytowym w regionie…

– Bardzo mi miło. Jak wcześniej wspomniałam – znamy rynek, znamy procedury, korzystamy z mnóstwa znajomości i do każdego podchodzimy indywidualnie. Do dzisiaj pamiętamy Pana Zbyszka, który trzy miesiące szukał kredytu zanim trafił do nas. Dzięki nam spełnił marzenie życia i kupił piękną działkę pod lasem. A podobnych historii przez te lata uzbierało się bez liku. Jesteśmy przekonani, że ta bardzo pochlebna dla nas opinia wynika z tego, że przede wszystkim w swojej pracy skupiamy się na potrzebach klienta. Wiele osób robi błąd szukając oferty na własną rękę. m.in. składając zapytania o kredyt przez internet lub chodząc od banku do banku. Nie wiedzą, że to powoduje kolejne odmowy i brak możliwości zaciągnięcia kredytu nawet przez kilka miesięcy. Trzeba wiedzieć gdzie udać się w pierwszej kolejności, gdzie są największe szanse. Inaczej podejdziemy do klienta ze stabilnymi dochodami, a inaczej do dwudziestolatka, który dopiero buduje swoją historię kredytową. A jeszcze inaczej do osoby pracującej za granicą.

Jakie produkty oferujecie?

– Mamy ofertę wszystkich banków w Polsce – nawet takich, które nie są ogólnie dostępne. Oferujemy również pożyczki pozabankowe i prywatne. Z naszej oferty mogą także skorzystać firmy – nawet takie, które wykazują stratę. Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki i nikogo nie zostawiamy bez pomocy.

Jak można skorzystać z usług Centrum Kredytowego Beatu$?

– Można skontaktować się z nami telefonicznie lub przyjść. Zapraszamy do siedziby Centrum Kredytowego Beatu$, która mieści się na parterze dawnego biurowca MPK przy ul. Bolesława Chrobrego 2/1 w Wałbrzychu, a telefonicznie można się z nami kontaktować pod numerami: 609 304 552 lub 667 524 790. Można także skorzystać z poczty elektronicznej, wysyłają zapytanie na adres: centrum.beatus@gmail.com.

(TS)

REKLAMA