https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kolejne dzikie wysypiska

Kolejne dzikie wysypiska

Po raz kolejny do redakcji Tygodnika DB 2010 i portalu db2010.pl dotarły informacje o nielegalnych wysypisku śmieci. Mamy nadzieję, że po publikacji informacji i zdjęć nadesłanych przez naszego Czytelnika ze Szczawna – Zdroju i burmistrza Mieroszowa, uda się ustalić i ukarać kolejnego sprawców.

– To dzikie wysypisko znajduje się przy ścieżce prowadzącej do Strugi z Ogródów Działkowych Podzamcze w Wałbrzychu. Prawdopodobnie jest to już teren Gminy Szczawno – Zdrój lub Stare Bogaczowice. Czy na takich idiotów nie ma rady? Może któryś z Czytelników Tygodnika DB 2010 i portalu db2010.pl będzie coś wiedział na temat tych śmieci? To z pewnością był jakiś domowy mechanik samochodowy. Przeszukałem te śmieci, ale nie znalazłem nic, co mogłoby wskazać na sprawcę tego czynu – podkreśla nasz Czytelnik Adam Sidor ze Szczawna – Zdroju, który nadesłał do naszej redakcji dokumentację fotograficzną.

Podobnym znaleziskiem podzielił się z nami burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński.

– Dzisiaj na szlaku na Lesistą Wielką. Naprawdę ręce opadają. Jest czynny PSZOK przy ul. Wolności w Mieroszowie gdzie można bezpłatnie pozostawić odpady. Opamiętajcie się ludzie! – apeluje samorządowiec.

(RED)

REKLAMA

Click Here