https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

I liga nie dla Chełmca

I liga nie dla Chełmca

Siatkarki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych z trzema porażkami na koncie zakończyły półfinałowy turniej o awans do I ligi i tym samym skończyły sezon.

Wyniki wałbrzyszanek w turnieju półfinałowym w Tomaszowie Lubelskim: Chełmiec Wodociągi – AZS AWF Warszawa 0:3 (15:25, 19:25, 15:25), Chełmiec Wodociągi – TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (25:17, 23:25, 22:25, 16:25), Chełmiec Wodociągi – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 2:3 (25:22, 27:25, 22:25, 16:25, 7:15). Do finału awansowały zespoły z Warszawy i Tomaszowa, a z turnieju w Mysłowicach: BAS Białystok i Sokół Mogilno.

Emocje po turnieju półfinałowym o awans do I ligi jeszcze nie opadły. Czas jednak podsumować miniony sezon w II lidze: 5178 przejechanych kilometrów, 1948 zdobytych małych punktów, 48 wygranych setów, 15 wygranych spotkań, 48 zdobytych dużych punktów, 2 miejsce w ligowej tabeli, awans do turnieju półfinałowego. Zakończony sezon okazał się dla naszego klubu najlepszym w historii. Pomimo braku awansu do turnieju finałowego, z Tomaszowa Lubelskiego wracamy dumni z osiągniętego wyniku. Przed rozpoczęciem rozgrywek nikt nie przypuszczał, że zajdziemy tak daleko! Jesteśmy przekonani, że bagaż doświadczeń zdobyty w tym sezonie zaprocentuje w kolejnych latach! Ogromne gratulacje dla naszych wspaniałych zawodniczek i trenerów. Dostarczyliście nam emocji, o których nawet nie śniliśmy! Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych kibiców. Pomimo pandemii przez cały sezon czuliśmy Wasze wsparcie. Ciepłe słowa, które otrzymywaliśmy napędzały nas do przekraczania kolejnych ograniczeń. Dziękujemy władzom Wałbrzycha, naszemu głównemu sponsorowi – Wałbrzyskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji oraz wszystkim naszym sponsorom, partnerom i patronom medialnym. Bez Was siatkówka kobiet w Wałbrzychu nie rozwijała by się tak prężnie – podkreślają działacze MKS Chełmiec Wodociągi.

(RED, fot. MKS)

REKLAMA

Click Here