https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Igor Kwiatkowski w Zdrojowym 30 kwietnia

Igor Kwiatkowski w Zdrojowym 30 kwietnia

– Z radością informuję, że występ Igora Kwiatkowskiego udało się przenieść na 30 kwietnia 2021 r. Godziny rozpoczęcia nie zmieniły się: 17:00 i 20:00. Czekamy na Państwa – mówi Mirosław Kowalik, dyrektor Teatru Zdrojowego w Szczawnie – Zdroju.

Igor Kwiatkowski, czyli legendarnego odtwórcy Mariolki Krejzolkiwystąpi z programem „Pół geniusz pół kretyn”. Bilety kosztują 80 zł.

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor, dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata, opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest  w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.

(TZ)

REKLAMA

Click Here