https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Przyjmują tylko umówionych

Przyjmują tylko umówionych

– W związku ze zwiększoną zachorowalnością związaną z COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu przyjmowania podatników tylko do osób z umówioną wcześniej wizytą. Osoby nie umówione na wizytę proszone są o pozostawienie dokumentów w urnie – mówi Małgorzata Łękawska, Zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu.

– Wizyta w Urzędzie Skarbowym w Wałbrzychu tylko po wcześniejszej rezerwacji. Umów się na stronie podatki.gov.pl lub zadzwoń do nas pod numer: 784-330-415, 784-330-613, 784-330-349. Podczas wizyty zachowaj środki ostrożności (maseczki, rękawiczki, dezynfekcja rąk) i stosuj się do próśb pracowników urzędu. Można skontaktować się z nami przez e-PUAP i telefonicznie. Numery telefonu dostępne na stronie: https://www.dolnoslaskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-walbrzychu/kontakt/telefony. Adres e-mail urzędu skarbowego: us.walbrzych@mf.gov.pl. Zapewniamy stałą obsługę podatników. Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu:

– na podatki.gov.pl przez e-Urząd Skarbowy i e-Deklaracje,

– w urzędzie przez wrzucenie deklaracji, pism oraz innych dokumentów do urn – bez potwierdzenia wpływu do urzędu – dodaje Małgorzata Łękawska.

(RED)

REKLAMA

Click Here