https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach

Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami, Gmina Miasto Boguszów-Gorce zapraszają do udziału w konkursie „Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach”.

– Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia na terenie naszego miasta z motywem walentynkowym. Mogą to być fotografie przedstawiające zarówno was samych, z rodzinami jak również wyłącznie motyw walentynkowy na tle okolic naszego miasta. Najważniejsze, aby były wypełnione miłością i pozytywną energią – wyjaśnia pełniący funkcję burmistrza miasta Krzysztof Kumorek. – Wykonane zdjęcie prześlijcie mailem na adres: promocja@boguszow-gorce.pl. Na wszystkich, którzy prześlą swoje zdjęcie czekają kalendarze z pracami Zdzisława Szpaka – artysty malarza z Boguszowa-Gorc. Spośród nadesłanych fotografii zostaną wybrane trzy najbardziej magiczne ujęcia, których autorzy otrzymają:

za I miejsce – voucher dla 2 osób o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolne usługi w restauracji Magdalenka i Hotelu Piotr Spa&Wellness w Boguszowie-Gorcach.

za II miejsce – voucher o wartości 100 zł do „Kwiaty i Upominki Iwona Kuczyńska” w Boguszowie-Gorcach;

za III miejsce– kosz słodkości od burmistrza Boguszowa-Gorc.

Nagrody ufundowała Gmina Miasto Boguszów-Gorce, a zdjęcia można przesyłać do 17 lutego 2021 r. Od 18.02 do 19.02 (do godz. 12:00) – odbędzie się głosowanie online! – na stronie Gmina Miasto Boguszów-Gorce na Facebooku.

– Zaprezentujemy wszystkie nadesłane zdjęcia i to Wy zadecydujecie, które z nich ma otrzymać nagrodę specjalną. Wygra fotografia, która zbierze najwięcej lajków. Finał konkursu odbędzie się 21 lutego 2021 r. na naszym fanpage’u. Weź udział w konkursie i …zakochaj się w Boguszowie-Gorcach – dodaje Krzysztof Kumorek.

Regulamin konkurs jest dostępny na stronie: https://boguszow-gorce.pl/konkurs-walentynkowy-zakochaj-sie-w-boguszowie-gorcach-przedluzony,a3120

(JCF)

REKLAMA

Click Here