https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Przedszkole po drodze

Przedszkole po drodze

Trwa następna tura zapisów do nowo utworzonej placówki przedszkolnej przy ulicy Husarskiej w Wałbrzychu.

Budynek usytuowany jest na skraju najnowszej części wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Działka przedszkola od strony ulicy Wieniawskiego przylega do kończonej Obwodnicy Wałbrzycha. Jednakże sam budynek stoi przy ulicy Husarskiej, co sprawia, że chociaż położony jest blisko największej arterii komunikacyjnej miasta, jego otoczenie emanuje ciszą i spokojem przedmieścia. Położenie przedszkola sprawia, że większość wałbrzyszan przejeżdża codziennie koło naszej placówki w swojej drodze do pracy i do domu.

Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, nasze przedszkolaki mogą uczyć się i bawić w małych grupach (do 17 osób). Dla maluchów przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dodatkowych: język angielski, gimnastykę korekcyjną, terapię logopedyczną, logo-rytmikę, terapię ręki, zajęcia taneczne, teatralne, matematyczne, sportowe, plastyczne oraz przyrodnicze. Na dzieci czekają doskonale wyposażone sale dziennego pobytu, salka sportowa, bawialnia i zewnętrzny plac zabaw.

Placówka jest filią Niepublicznego Sportowego Przedszkola „Olimpijczyk”. Zapraszamy wszystkich na naszą stronę internetową: www.przedszkole-olimpijczyk.pl – zakładka przedszkole unijne. Wszelkich informacji udzielamy także telefonicznie, pod numerem: 530 338 333.

REKLAMA