https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zagrają dla WOŚP w mieroszowskim Rynku

Zagrają dla WOŚP w mieroszowskim Rynku

– Do 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało dwa i pół tygodnia, więc przyspieszamy! Wbrew wszystkiemu, albo pomimo wszystko, wraz z ponad 1362 sztabami w całym kraju oraz poza jego granicami, gramy 29 Finał WOŚP 31 stycznia 2021 r. Ale uwaga! W tym roku gramy nie w sali spotkań im. W. Szomańskiego MCK, ale w przepięknej zimowej scenerii mieroszowskiego Rynku! Będą licytacje, będzie wesoło, będzie kolorowo, będzie ciekawie, ale także bezpiecznie i zgodnie z wszystkimi zaleceniami obowiązującymi w związku z pandemią COVID-19 – zapowiadają organizatorzy

Hasłem tegorocznego finału jest “Finał z głową” – zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

– W związku z tym 31 stycznia na ulicach kwestować będzie dziesiątka naszych niezawodnych, uśmiechniętych (choć zamaskowanych) wolontariuszy. W niektórych miejscach w Gminie Mieroszów pojawią się również skarbonki stacjonarne, ale o tym jeszcze Was poinformujemy. Program mieroszowskiego 29 Finału WOŚP przedstawimy w późniejszym terminie, a już od jutra, codziennie będziemy przedstawiać Wam przedmioty i atrakcje przeznaczone na licytacje. Wszystkie osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć tegoroczny finał, przekazać coś na licytację lub dowiedzieć się czegoś na jego temat zapraszamy! Kontakt – Basia nr. tel. 506 067 430 lub wiadomości wysyłane na facebookowy profil Mieroszowski Sztab Wośp Wośp. Sie ma! – dodają przedstawiciele sztabu 29 Finału WOŚP w Mieroszowie.

(RED)

REKLAMA