https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Credit Agricole zaprasza na ul. Słowackiego w Wałbrzychu

Credit Agricole zaprasza na Słowackiego w Wałbrzychu

Klienci Credit Agricole w Wałbrzychu od kilku miesięcy mogą korzystać z nowej placówki bankowej przy ul. Słowackiego 7. Zespół doświadczonych doradców zaprasza na rozmowę o finansach w nowych wnętrzach zaprojektowanych na podstawie opinii klientów.  – Mimo pandemii, każdemu chętnie służymy pomocą – mówi dyrektor Agnieszka Solarska.

Nowy oddział Credit Agricole mieści się na rogu ulicy Słowackiego i Drohiczyńskiej, w budynku dawnego Domu Towarowego Centrum, kilka kroków od placu Magistrackiego. Placówka przejęła obsługę klientów zamkniętych oddziałów przy ul. Słowackiego 18 i ul. 11 Listopada 1-3 w dzielnicy Stary Zdrój.

Nowy lokal jest jednym z pierwszych oddziałów banku w Polsce, zaprojektowanych na podstawie opinii klientów.

– Z rozmów z klientami wiemy, że najbardziej zależy im na obsłudze bez konieczności czekania w kolejce. Chcą mieć też poczucie prywatności w trakcie rozmowy z doradcą – mówi Przemysław Przybylski, rzecznik Credit Agricole.  

Wsłuchując się w głosy klientów, bank zaprojektował całkiem nowy wystrój dla wszystkich swoich nowych oddziałów. Kluczowym elementem tego wystroju są wygodne, ciemnozielone kanapy przy stanowiskach obsługi. Ich wysokie oparcia tłumią rozmowy klienta z doradcą i  nie pozwalają nikomu zaglądać przez ramię. Są też zamykane, szklane pokoje do dłuższych rozmów i przestronna poczekalnia z siedziskami dla klientów. Wszystkie meble i elementy wykończenia wnętrza wykonane zostały z materiałów przyjaznych środowisku. Wystrój dopełnia dyskretne oświetlenie i delikatna muzyka tląca się z głośników.

Doradca ma czas

W czasie pandemii bank bardzo dba o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Na stanowiskach doradców znajdują się przesłony antywirusowe z plexi. Do dyspozycji wszystkich odwiedzających jest płyn do dezynfekcji rąk, a pracownicy banku stale noszą maseczki, tak samo jak klienci.

Aby uniknąć czekania na spotkanie z doradcą, można umówić wizytę o konkretnej godzinie. Wystarczy wejść na stronę internetową https://www.credit-agricole.pl/kontakt/placowki-i-bankomaty i wyszukać adres placówki, a następnie kliknąć przycisk „Umów spotkanie”.

Dzięki planowaniu spotkań doradcy mają więcej czasu na załatwianie spraw klientów i przygotowywanie dla nich indywidualnie dopasowanej oferty. 

– Cały czas rozwijamy nasze kanały bankowości zdalnej i zachęcamy klientów do korzystania z banku przez Internet lub telefon. Ale słuchamy także tych, którzy, którzy potrzebują bezpośredniego kontaktu z doradcą w placówce, zwłaszcza w przypadku bardziej skomplikowanych spraw. Mamy świetnych, doświadczonych pracowników, którzy potrafią uważnie słuchać i rzetelnie doradzać najlepsze rozwiązania. Tego w Internecie nie ma – uśmiecha się Agnieszka Solarska, dyrektor placówki przy ul. Słowackiego.

Świąteczne promocje

Przed świętami Credit Agricole zachęca wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic do odwiedzania swoich placówek szczególnie z myślą o specjalnych ofertach kredytów gotówkowych i kart kredytowych.

Do końca grudnia każdy, kto założy Konto dla Ciebie a nie korzystał wcześniej z innych kredytów w tym banku, może zaciągnąć promocyjną pożyczkę bez prowizji, z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania 7,45%. Natomiast zakładając i korzystając z  karty kredytowej Credit Agricole, można teraz dostać zwrot 2 proc. środków za płatności w Internecie (maksymalnie do 300 zł).

Bank zachęca również klientów do zainteresowania się jego nową ofertą produktów emerytalnych IKE i IKZE, którą od początku grudnia proponuje wspólnie ze spółką CA Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A.

Agata Kraczek

REKLAMA

Click Here