https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Mikołajkowe Zawody Pływackie

8 grudnia 2020 r. zakończyły się dwudniowe, jubileuszowe Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta. Rywalizacja młodych pływaków toczyła się w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach.

Zawodnicy Klubu Sportowego Rekin startowali w kilku grupach: doskonalenie, wyczynowa, naborowa 1, naborowa 2, naborowa 3, masters, sportowa i rekreacyjna. Rywalizacja toczyła się na dystansie 25 oraz 50 metrów, stylem dowolnym open i skin race oraz w sztafecie integracyjnej.

W turnieju uczestniczyli: burmistrz miasta Paweł Ozga, prezes OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Mariusz Gawlik, prezes zarządu KS Rekin Barbara Kościelniak, kadra trenerska oraz członkowie klubu. Puchar oraz kosz słodyczy został ufundowany i przekazany przez burmistrza miasta na ręce prezesa KS Rekin.

– Dla uczestników zawodów ważna była nie tylko sportowa rywalizacja, ale również świetna zabawa i uśmiech, który towarzyszył wszystkim przez całą imprezę. Dodatkową atrakcją dla zawodników była wizyta świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim upominki. Zawodnikom oraz Zarządowi Klubu Sportowego Rekin serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych – podkreślają organizatorzy zawodów pływackich w Świebodzicach.

(WPK)

REKLAMA