https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pomóż złapać złodzieja

– Uwaga! Dziś w nocy na terenie naszej gminy ponownie pojawili się złodzieje – alarmuje Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice. – W imieniu naszych mieszkańców apeluję: jeśli posiadacie kamery, które mogły nagrać pojazdy krążące (uwaga na trzydrzwiowy samochód terenowy!) po gminie: w godz. 1.20 – 1.50 w Starych Bogaczowicach (w szczególności ul. Główna i ul. Klonowa) oraz w Gostkowie (godz. 22.50-23.20, w szczególności koniec Gostkowa oraz droga przez całe sołectwo) to proszę o zabezpieczenie tych nagrań oraz informację za pośrednictwem mediów społecznościowych, że macie takowe materiały! Pomogą one złapać złodzieja, który cyklicznie ograbia posesje na terenie naszej gminy.

(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close