https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kredyty dla przedsiębiorców

Chcesz rozszerzyć swoją działalność albo kupić maszyny? Potrzebujesz środków na inwestycje w nowe kadry? Z pewnością pomyślisz o banku. W ofercie banków znajdziesz: kredyty gotówkowe, inwestycyjne, pożyczki gotówkowe. Jednak wybór odpowiedniej formy kredytowania nie zawsze należy do najprostszych. Dlatego sprawdź, jaki kredyt będzie najlepszy dla Twojego biznesu.

Pamiętaj, że nie wszystkie firmy, szczególnie na początku działalności mogą liczyć na kredyt „od ręki”. Banki wymagają historii kredytowej, określonego poziomu obrotów itp. A co w przypadku gdy dopiero rozpoczynasz działalność, albo gdy w ostatnim czasie wykazałeś stratę lub chcesz spłacić zaległość w ZUS lub urzędzie skarbowym?

Na te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym biurze kredytowym – Fines Operator Bankowy, które już od ponad 13 lat z sukcesami pomaga lokalnym przedsiębiorcom w finansowaniu. Jesteśmy placówką franczyzową największego polskiego Operatora Bankowego – Fines S.A. W naszej ofercie posiadamy kredyty wielu banków, dzięki czemu, możemy znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Porównamy dla Ciebie kredyt obrotowy i kredyt inwestycyjny, które należą do najpopularniejszych wśród przedsiębiorców form finansowania. Zanim podejmiesz decyzję związaną z kredytem dla swojej firmy, koniecznie sprawdź, czym się różnią i jak je wykorzystać w najlepszy sposób.

Przewagą naszego biura jest fakt, że w jednym miejscu możesz poznać oferty wielu wiodących banków a także firm pozabankowych. Nasi doradcy są mobilni, dlatego możemy spotkać się zarówno w naszym biurze, Twojej firmie lub innym dowolnym miejscu. Wiemy, że czas przedsiębiorcy jest na „wagę złota” dlatego nasz doradca bezpłatnie przeanalizuje Twoją bieżącą sytuację, pomoże skompletować dokumenty i zajmie się wszelkimi formalnościami.

Nasza oferta obejmuje kredyt do 550 tys. zł na maksymalnie 12 lat, kredyt samochodowy na specjalnych warunkach a także najprostsze i najszybsze pożyczki pozabankowe do 20 tys zł, do załatwienia których wystarczy dowód osobisty i numer NIP. Pożyczki pozabankowe cieszą się dużym zainteresowaniem, przede wszystkim z uwagi na szybkość realizacji i brak wymogu przedstawiania żadnych dokumentów dochodowych i zaświadczeń. Są dostępne dla przedsiębiorców od 1 dnia prowadzenia działalności. Klient zwykle w ciągu godziny ma pieniądze na swoim koncie. To niezmiernie ważne dla utrzymania płynności finansowej i prawidłowego funkcjonowania biznesu. Jesteśmy w stanie zaproponować konkretne oferty już przy pierwszym kontakcie.

Zapraszamy do naszych placówek w Wałbrzychu:

ul. 1 Maja 4 (ok. 50m od Rynku) tel. 74 666 88 99

ul. Broniewskiego 69 (obok baru Małgosia) tel. 74 663 80 30

Znajdziesz nas także na Facebooku

(TS)

REKLAMA

Kliknij tutaj