Ostatni sprawdzian

Piłkarki nożne AZS PWSZ Wałbrzych zremisowały z Olimpią Szczecin 2:2 w ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją rozgrywek ekstraligi. W 5 min. rywalki, po rzucie rożnym i strzale głową Julii Brzozowskiej, objęły prowadzenie, ale w 28 min. w podobny sposób piłkę skierowała do siatki Monika Kędzierska i było 1:1. W 35. minucie uderzeniem z dystansu Zuzanna Radochońska ponownie dała swojemu zespołowi prowadzenie i wydawało się, że to Olimpia będzie do przerwy w lepszej sytuacji. Pięć minut później kolejną precyzyjną wrzutką popisała się Katarzyna Rozmus, a Alicja Materek głową pokonała bramkarkę Olimpii. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2, a po zmianie stron obie drużyny miały swoje okazje, ale wynik nie uległ już zmianie. Skład AZS PWSZ: Sapor – Kędzierska, Zawadzka, Szewczuk, Turkiewicz, Rozmus, Materek, Cieśla, Głąb, Rapacka, Fabova oraz Migacz, zawodniczka testowana, zawodniczka testowana. A już w sobotę o 16:30 AZS PWSZ Wałbrzych zmierzy się na własnym boisku z Medykiem Konin.