https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biegaj z Jedynką do Wolności

I Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu zaprasza na „Biegaj z Jedynką do Wolności” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja.
 
– Bieg organizowany jest dla uczczenia 30-lecia wyborów parlamentarnych 4 czerwca 1989 r. oraz 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
 
– Impreza rozpocznie się 31 maja 2019 r. o godz. 10:00 w hali lekkoatletycznej na Nowym Mieście przy ul. Chopina. Początek biegu w Parku Sobieskiego o godz. 10:30, a dekoracja zwycięzców i losowanie nagród o godz. 12:00 w hali lekkoatletycznej. Jest to już 5 edycja biegu sztafetowego dla drużyn 7-osobowych (mieszanych 3+4), a jej celem jest m.in. integracja środowisk biegowych. W tegorocznej imprezie „’Biegaj z Jedynką” będzie obecny prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, a w sztafecie VIP-owskiej pobiegną m.in. znani absolwenci I LO. Rywalizacja odbędzie się w 4 kategoriach: szkoły podstawowe – klasy 4, 5 i 6 (krótsza trasa – każdy uczestnik sztafety biegnie < 1 km); szkoły Podstawowe – klasy 7 i 8 oraz gimnazjum – klasa 3; szkoły ponadgimnazjalne; sztafety pozaszkolne oraz sztafeta VIP. Serdecznie zapraszamy i czekamy na zgłoszenia do 30 maja 2019 r., do godz. 10.00. Więcej informacji oraz zapisy online na: www.biegaj.org – mówi Beata Urbaniak, zastępca dyrektora I Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu.
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty