https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Gminne młode talenty

Grasz? Śpiewasz? Recytujesz? Malujesz? Nie czekaj! Zgłoś się już dziś! Zapraszamy do udziału w konkursie „Gminne młode talenty 2019”, którego finał zaplanowano w piątek, 7 czerwca br. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy przy ul. Sienkiewicza 53.

Uczestnicy konkursu mają do wyboru trzy kategorie: sceniczną ( muzyka, taniec), literacką (recytacja wiersza), plastyczną (rysunek, malarstwo, rzeźba). Zgłoszenia przyjmowane są do 4 czerwca 2019 r. pod numerem telefonu 74 84 56 259 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e-mail sp2@gluszyca.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na http://www.sp2gluszyca.szkolnastrona.pl/ oraz w placówkach oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Głuszyca.

Organizatorem konkursu „Gminne młode talenty” jest grupa nieformalna „Łowcy Talentów” działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy. Na realizację konkursu grupa nieformalna „Łowcy Talentów” otrzymała 3 400 zł dofinansowania w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty”. Projekt dofinansowany jest z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a operatorem jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych. Projekt ma na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do rozwijania zainteresowań i uzdolnień najmłodszych mieszkańców oraz prezentacji talentu podczas finału zaplanowanego na 7 czerwca 2019 r. w SP nr 2 w Głuszycy.

(MC)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty