https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biathlon dla każdego w Mieroszowie

„Biathlon dla każdego” to organizowany od 2014 roku cykl zawodów dla dzieci, młodzieży, ale również osób dorosłych, które rywalizując w biegu na krótkim dystansie z dwoma strzelaniami z broni laserowej, uczą się biathlonowej rywalizacji.
 
Organizatorem cyklu zawodów w kraju zawodów „Biathlon dla Każdego” jest Polski Związek Biathlonu, a współorganizatorem edycji w Mieroszowie jest Gmina Mieroszów. Miejsce rozgrywania zawodów: Mieroszów, stadion sportowy przy ul. Sportowej 4. Termin: 28 kwietnia, godz. 11.00. Impreza ma charakter otwarty.
W zawodach może wystartować każdy, kto tylko czuje się na siłach do przemierzenia dystansu, który jest określany dla każdej z grup wiekowych przez regulamin zawodów (dostępny na www.biathlon.com.pl; www.mck.pl). Zawodnicy podzieleni są na kategorie, gdzie każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom a zwycięzcy cenne nagrody.
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej http://www.biathlon.com.pl/programy/biathlon-dla-kazdego oraz w biurze zawodów najpóźniej do 15 minut przed startem kategorii.
Poniżej link do zapisów oraz FB:
https://www.bgtimesport.pl/zawody/zgloszenie/id/397/bieg_id/512
https://www.facebook.com/events/2428749130502866/
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty