https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Sprzątają Szczawno-Zdrój

Klub Radnych „Nasze Miasto Nasz Dom” w Radzie Miejskiej w Szczawnie-Zdroju, reprezentowany przez Adama Motykę, Zenona Deca, Józefa Kaczanowskiego, Adama Jenningsa i Janusza Kozłowicza zaprasza do kolejnego wspólnego, wiosennego porządkowania miasta. Mile widziani mieszkańcy, kuracjusze oraz goście.

Akcja porządkowa została zaplanowana na piątek, 12 kwietnia 2019 roku. Zbiórka godz. 10:00 przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Szczawnie-Zdroju.

– Tym razem przed nami sprzątanie parku Szwedzkiego i czyszczenie stawów. Jesteśmy zgodni, że sprzątanie naszego miasta leży w interesie nie tylko włodarzy miasta, ale również każdego mieszkańca, dlatego też liczymy na liczny udział osób, którym czystość Szczawna-Zdroju nie jest obojętna. Każdy uczestnik spotkania otrzyma rękawice i worki. Po sprzątaniu zapraszamy na spotkanie integracyjne przy ognisku z kiełbaskami – dodają organizatorzy akcji, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali Wzgórze Gedymina. Do inicjatywy radnych przyłączyli się inni radni oraz mieszkańcy miasta. Nie zabrakło także burmistrza Marka Fedoruka. A po pracy było wspólne ognisko i kiełbaski, rozmowy o mieście i kolejne pomysły na jego funkcjonowanie.

(RED)

Do akcji sprzątania Szczawna-Zdroju włączył się burmistrz Marek Fedoruk.

REKLAMA

Aby kontynuować zaakceptuj korzystanie z plików Cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close