https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zbudują Centrum Socjalne

Komisja Oceny Projektów IPAW pozytywnie oceniła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu pod nazwą „Budowa Centrum Socjalnego wraz z zapleczem w Gminie Jedlina-Zdrój”.

Zgodnie z uchwałą Zarządu Województwa Dolnośląskiego, projekt Gminy Jedlina-Zdrój został wybrany do dofinansowania ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. W chwili obecnej kompletowane są dokumenty niezbędne do podpisania umowy o dofinansowanie.

– W nowych przestrzeniach znajdą się między innymi pomieszczenia biurowo-gabinetowe, doradczo-terapeutyczne, pomieszczenia do zajęć grupowych, pomieszczenia sanitarne, sale wykładowo-szkoleniowe, kuchnia, jadalnia, pomieszczenia do zajęć sportowo-rekreacyjnych, rehabilitacyjno-ruchowych, sala wypoczynkowa i pomieszczenia magazynowe. Przy budynku ma się również pojawić winda zewnętrzna. Wykonawca prac budowlanych zostanie wyłoniony w drodze przetargu, który zostanie ogłoszony jeszcze w tym miesiącu. Zakończenie prac przewidziane jest w połowie przyszłego roku – wyjaśnia Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju.

(KS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty