https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kuchnie jak z obrazka

W Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu można zamówić meble kuchenne z najnowszych kolekcji, które w pełni odpowiadają najświeższym trendom i modom. To także doskonała okazja, by dostać w prezencie lodówkę i zmywarkę do zabudowy oraz w bardzo atrakcyjnej cenie kupić ponadczasowe meble z ekspozycji.

– Najwyższa jakość komponentów i wykonania, nowoczesne i klasyczne wzornictwo, sprzęt AGD najwyższej jakości, fachowy montaż oraz pięć lat gwarancji. Tak, w największym skrócie można opisać naszą ofertę – mówi Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu.

Działaj ca na rynku o 1992 roku firma oferuje swoim klientom szerokie spektrum różnorodnych rozwiązań systemów kuchennych wykonywanych pod wymiar.

– Uważnie analizujemy potrzeby naszych klientów i wspólnie pracujemy nad optymalnymi rozwiązaniami, które pozwolą stworzyć projekt, będący kwintesencją marzeń o nowej kuchni. Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami z kraju i z zagranicy. Między innymi z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza firma sprosta najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którym zapewniamy swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i najwyższe standardy obsługi klienta, zapraszam do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57. Warto odwiedzić nasz salon i skorzystać z okazji kupna mebli z naszej ekspozycji z rabatem sięgającym nawet 50 procent oraz z promocji, w ramach której, przy zakupie mebli za kwotę minimum 9 tys. zł lodówka i zmywarka do zabudowy są gratis – zachęca właściciele firmy.

(TS)

***

Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty