https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Złota Oprawa Twojej imprezy

Nie wiesz co zrobić, by Twoja planowana przez Ciebie impreza była wyjątkowa? Skorzystaj z oferty firmy Złota Oprawa, która zadba o to, by nie zabrakło wrażeń. – Z nami Twoja wymarzona impreza będzie niezapomniana! – mówią Joanna Andrzejewska i Marta Swoboda, właścicielki firmy.
 
– Dziś każdy chce, by organizowane przez niego przyjęcie, wesele, urodziny, czy np. rocznica ślubu lub jakiekolwiek inne wydarzenie o charakterze towarzyskim miało wyjątkowy klimat i oprawę. Bez względu na to, czy taka impreza okolicznościowa jest organizowana w domu, czy w wynajętym lokalu. Z reguły większość z nas nie ma pomysłu na to jak zaskoczyć gości lub osoby, dla których przygotowują niespodziankę w postaci takiego wydarzenia. W takiej sytuacji najlepiej poprosić o pomoc profesjonalistów z firmy Złota Oprawa, którzy pomogą zrealizować te plany – mówią właścicielki firmy.
W ofercie firmy Złota Oprawa jest fotobudka LUSTRO oraz fotobudka tradycyjna SMOVE, które pomogą utrwalić na fotografiach najwspanialsze chwile i są elementem doskonałej zabawy. Fontanna czekoladowa z podestem LED, podświetlane SERCE na stojaku (o wymiarach 115×80) oraz napis LOVE (o wymiarach 420×120 z podświetleniem w technologii LED), który ma dwa oblicza: gładki lub ażurowy są kolejnymi elementami ozdabiającymi salę, które stają się także elementami zdjęć. Klimat imprezy pomagają także budować wytwornica baniek mydlanych oraz wytwornica 2 w 1, produkująca bańki mydlane oraz dym, a rozbawiającą do łez atrakcją są balony z helem oraz pudło niespodzianka.
– Już dziś zaproś Złotą Oprawę – tylko ona zapewni wyjątkową zabawę! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: Joanna – tel. 606-933-426 oraz Marta – tel. 794-632-825, a także na nasze strony w internecie: www.zlotaoprawa.pl oraz https://www.facebook.com/Złota-Oprawa – zachęcają przedstawiciele Złotej Oprawy.
(TS)

REKLAMA

Kliknij tutaj