https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Roman Szełemej popiera Sylwię Dąbrowską


Drodzy Mieszkańcy,
głosy, które na mnie oddaliście są bezcenne. Dzięki nim jestem w drugiej turze wyborów na urząd Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc.
Dziękuję z głębi serca za każdy objaw wsparcia i za zaufanie jakim mnie drodzy Państwo obdarzyliście.
Ostatnie cztery lata mojej działalności w Radzie Miejskiej to  aktywna i sumienna praca na rzecz Boguszowa-Gorc.  Dziś, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przez te lata z całym oddaniem zabiegałam o środki na  duże projekty i wspierałam ich realizację,  bo od nich zależy przecież rozwój miasta i lepsze życie mieszkańców, ale też nie zapominałam nigdy o tych  drobniejszych, ludzkich sprawach, które może nie są medialne, ale dla mnie zawsze były i zawsze będą ważne.
Teraz przede mną nowe wyzwania: Dom Opieki dla Seniorów,  obwodnica miasta (w tym II etap  – Gorce), Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ze specjalistycznymi poradniami, programy sportowe i kulturalne skierowane do różnych grup wiekowych.  Od Was, drodzy Państwo zależy, na jakie jeszcze potrzeby wskażecie. Ja biorę na siebie znalezienie środków na ich realizację.
Jestem przekonana, że w ścisłej współpracy z Radą Miejską, pracownikami urzędu oraz gminnych jednostek zrealizujemy dla Państwa wiele ambitnych projektów.
Boguszów-Gorce to wszystko co kocham. Z pełnym zaangażowaniem wezmę odpowiedzialność za to, aby nasze Miasto rozkwitało.
Potrzebuję do tego Państwa pomocy. Dlatego proszę – dajcie mi Państwo szansę a udowodnię, że  kobieta – burmistrz potrafi inaczej spojrzeć na miasto i co nie mniej ważne –  skutecznie nim zarządzać : idźcie drodzy Mieszkańcy na wybory i oddajcie na mnie swój głos 4 listopada 2018r.
 
Dziękuję i do zobaczenia
Sylwia Dąbrowska
 
 
 

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty