https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szczawno-Zdrój: silne uzdrowisko, zadowoleni mieszkańcy


Komitet Wyborczy Wyborców Marka Fedoruka rozpoczął kampanię wyborczą w Szczawnie-Zdroju. Lider komitetu – kandydat na urząd burmistrza miasta Marek Fedoruk zaprezentował kandydatów na radnych Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju i główne założenia programu wyborczego.
 
– Żyjemy w mieście, z którego możemy być dumni. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, ale nie oglądamy się za siebie, tylko patrzymy w przyszłość, bo jeszcze wiele mamy do zrobienia. Każdy mieszkaniec liczy się dla nas tak samo i tak samo jest ważny. Idziemy po dobre zarządzanie, bo miasto nie może być kierowane przez osoby, które nie mają doświadczenia. Miasto należy do mieszkańców i dlatego bycie samorządowcem traktujemy jako służbę. Niektóre twarze państwo dobrze znają – to sprawdzeni samorządowcy. Ale obok nich cieszy obecność młodych osób. Doświadczenie starszych oraz zapał i energia młodszych to doskonałe połączenie, aby zrealizować nasze plany. Nasi kandydaci na radnych będą ubiegać się o Państwa zaufanie i głosy we wszystkich 15 okręgach wyborczych, wszyscy jesteśmy bezpartyjni, mieszkamy w Szczawnie-Zdroju od urodzenia albo od bardzo wielu lat i stąd doskonale znamy problemy, które przeszkadzają nam w życiu codziennym. Znamy potrzeby i oczekiwania mieszkańców, mamy zapał i kompetencje żeby je realizować.
KWW Marka Fedoruka opracował obszerny program dla Szczawna-Zdroju, w którym proponujemy pomysły i rozwiązania dotyczące wszystkich przestrzeni funkcjonalnych miasta. Program w pełnej wersji dotrze do Państwa domów. Priorytety na najbliższe pięć lat to: budowa szkoły, zakończenie budowy krytej pływalni, budowa mieszkań w ramach projektu „Mieszkanie +”, realizacja programu „Czyste powietrze”, opieka i aktywizacja osób samotnych i starszych, wykonanie tras i ścieżek rowerowych, budowa centralnego parkingu miejskiego.
Prosimy wszystkich mieszkańców Szczawna-Zdroju o udział w wyborach samorządowych wyznaczonych na 21 października, prosimy o zaufanie i głosy na naszych kandydatów na radnych i kandydata na burmistrza – mówi Marek Fedoruk.
Okręgi wyborcze i kandydaci KWW Marka Fedoruka:

 1. Krystyna Swoboda
 2. Zbigniew Szewczak
 3. Jadwiga Dziedzic-Kołomyjec
 4. Sylwia Lauk
 5. Janusz Kozłowicz
 6. Grażyna Chłopek
 7. Stanisław Borkusz
 8. Łukasz Kurjata
 9. Czesław Wiliński
 10. Rafał Przepiórski
 11. Adam Jennings
 12. Małgorzata Pachota
 13. Stanisław Szulc
 14. Krystyna Cholewa
 15. Joanna Szymańska.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Materiał pochodzi i jest finansowany z KWW Marka Fedoruka

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty