https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ponadczasowe meble w Twojej kuchni


Sztuka tworzenia mebli jest bardzo podatna na wszelkie nowinki. Dotyczy to nie tylko wzornictwa, ale także materiałów używanych do produkcji mebli oraz rozwiązań technicznych.
 
Tak samo jak w przypadku odzieży, obuwia czy samochodów – co sezon obowiązują nowe trendy. Ale tak samo jak w tamtych dziedzinach, tak i w meblarstwie są konkretne modele, które są ponadczasowe i uchodzą za tak zwane klasyki, które nigy się nie starzeją i nie wychodzą z mody.
– Warto o tym pamiętać inwestując spore pieniądze w nowe meble. A w przypadku mebli kuchennych, w których specjalizuje się nasza firma, niezwykle ważne jest połączenie wszystkich elementów, czyli: estetyki, funkcjonalności oraz trwałości – podkreśla Adam Krzywda, właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu i dodaje: – Działamy na rynku od 1992 roku i współpracujemy z czołowymi producentami mebli i akcesoriów oraz wyposażenia kuchni, co daje nam możliwość korzystania ze wszystkich nowinek dostępnych na rynku krajowym i światowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, którzy mają wpływ na proces projektowania ich wymarzonej kuchni. To, jaki będzie ostateczny kształt i wygląd ich kuchni zależy tylko od ich wyobraźni lub od pomysłowości naszego projektanta, któremu zaufają i powierzą realizację.
Profesjonalne Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu ma także specjalną ofertę dla osób, które nie lubią czekać.
– W naszym salonie prezentujemy gotowe zestawy mebli kuchennych, które pomagają naszym klientom w podejmowaniu decyzji dotyczących doboru materiałów, kolorów, czy rozwiązań technicznych. Co sezon wymieniamy ekspozycję i wtedy jest okazja, by kupić meble z dotychczasowej ekspozycji w doskonałej cenie. Rabaty sięgają nawet pięćdziesięciu procent! Dodatkowym atutem firmy jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment. Zapraszam do Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej w Wałbrzychu oraz do kontaktu telefonicznego pod numerami: 74 666 03 39 i 601 77 13 57 – zachęca właściciele firmy.
(TS)
 
***
Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty