https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Sukcesy Sylwii

Mieszkanka powiatu wałbrzyskiego – Sylwia Parfieńczyk z Boguszowa – Gorc, odnosi kolejne sukcesy w bikini fitness na arenie krajowej i między narodowej.
 
Sylwia Parfieńczyk w tym roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w Bikini Model w Federacji NABBA/WFF i reprezentowała nasz kraj na najważniejszych imprezach międzynarodowych. W mistrzostwach świata, które odbyły się w Toskanii, debiutująca w imprezie tej rangi mieszkanka Boguszowa-Gorc, znalazła się w najlepszej dziesiątce, a rywalizowała z 25 najlepszymi zawodniczkami z całego świata. Jeszcze większym sukcesem zakończył się jej udział w mistrzostwach Europy w Bayreuth w Niemczech, gdzie zdobyła brązowy medal w kategorii bikini junior.
Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura oraz członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Mirosław Potapowicz gościli Sylwię Parfieńczyk oraz jej trenera personalnego Pawła Kruczkowskiego przed wyjazdem na międzynarodowe zawody.
– Osiągnięty sukces jest nie tylko potwierdzeniem Pani ogromnego talentu, umiejętności i klasy sportowej lecz nade wszystko świadectwem siły charakteru, waleczności i odporności psychicznej. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! – powiedział podczas spotkania starosta Jacek Cichura.
Sylwia Parfieńczyk jest studentką drugiego roku na wydziale logistyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu.
(RED)
Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
 
Sylwia Parfieńczyk i Paweł Kruczkowski z Jackiem Cichurą i Mirosławem Potapowiczem.

REKLAMA

Kliknij tutaj