https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Koncertowe lato w Szczawnie-Zdroju

Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie – Zdroju zaprasza na koncerty „Przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej” oraz „Lata 20-te, lata 30-te”.
 
„Przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej” to koncert promenadowy, który zaplanowany został na 22 lipca. Początek o godzinie 16.00 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Z kolei 27 lipca o godzinie 19.00 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju rozpocznie się koncert „Lata 20-te, lata 30-te”.
– Zapraszamy Państwa w sentymentalną podróż do czasów, kiedy Polska cieszyła się odzyskaną wolnością. Najpiękniejsze szlagiery okresu międzywojennego z repertuaru Hanki Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych będą przewodnikami po naszej historii. Koncert pełen blasku, kolorów i cudownej muzyki spełni oczekiwania najwybredniejszego widza. Podczas koncertu wystąpią: Anna Spychalska – sopran, Romuald Spychalski – tenor, Dariusz Pietrzykowski – tenor – zachęcają organizatorzy.
Bilety na koncert „Lata 20-te, lata 30-te” kosztują 45 zł.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj