https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wymarzone meble w świetnej cenie

Marzenia są po to, by je realizować. Zatem ci, którzy marzą o nowych meblach kuchennych, mają teraz niepowtarzalną okazję by je kupić za pół ceny w Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.
kuchnia NOBILIA_pura
 
Firma działa w tej branży od 1991 r. i współpracuje z czołowymi producentami, m.in. z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen. W ofercie ma około 800 wzorów frontów mebli kuchennych, które są wykonane z płyt niemieckich i austriackich producentów, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Fronty te cechuje różnorodność wykonania, a asortyment obejmuje fronty: kuchenne laminowane; wykonane z płyty MDF i pokryte folią; wykonane z płyty MDF i lakierowane. Są także: fornirowane, drewniane, a nawet ze szkła, kamienia oraz ceramiczne. Nie mniej ważne dla estetyki i wyglądu całej kuchni, są blaty, które zostały wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie, czyli z konglomeratów kwarcytowych, mineralnych, a także naturalnego kamienia. Poza tym oferowane meble kuchenne wyposażone są także w najnowocześniejsze systemy domykania i wysuwania szuflad, jak również w systemy domykania dolnych i górnych zawiasów oraz w elektryczne wspomaganie otwierania szuflad i frontów szafek wiszących. Dzięki temu meble z Komfort Studio Kuchenne oferują maksymalne wyciszenie podczas ich użytkowania, co zdecydowanie podnosi komfort życia w domu.
– Kompleksowa obsługa klientów rozpoczyna się od pomiarów w domu czy mieszkaniu. Potem jest wykonywany projekt kuchni przy użyciu profesjonalnego programu CAD-kuchnie, a następnie produkcja mebli i ich montaż u klienta – później pozostają już tylko usługi serwisowe. Klamrą dopełniającą projekt jest nowoczesny sprzęt kuchenny renomowanych firm, między innymi: Miele, Bosch, Siemens czy Electrolux. Te wszystkie elementy, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i setkami zrealizowanych projektów sprawiają, nasza firma jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, którzy mają pełną swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Dodatkowym atutem oraz wyrazem dbałości o zadowolenie i komfort klienta, jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana przez na cały asortyment. Teraz można skorzystać także z oferty wyprzedaży mebli kuchennych z naszej ekspozycji w salonie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu, gdzie prezentujemy różne zestawy. Można je kupić od ręki, a przy tym skorzystać z rabatu w wysokości aż 50 procent – dodaje właściciel Komfort Studio Kuchenne przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu (vis a vis stacji paliw, tel. 74 666 03 39 i 601 77 13 57).
 
***
Nawiążemy współpracę z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz oraz z osobami zajmującymi się aranżacją i wyposażeniem wnętrz, a także studentami kierunków pokrewnych i osobami zamierzającymi realizować się zawodowo w tej dziedzinie.
(TS)
komfort meble

REKLAMA

Kliknij tutaj