https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Radosne powitanie lata

 
30.06.2018 r. w Pensjonacie Misiówka w Borównie odbył się Festyn Rodziny Powitanie Lata, wpisany w kalendarz wydarzeń kulturalno-sportowych w Powiecie Wałbrzyskim na 2018 r.
 
Festyn został zorganizowany przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego. Na początku gości przywitali i zaprosili do wspólnej zabawy członkowie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego: Jacek Cichura, Krzysztof Kwiatkowski, Stanisław Janor oraz radni: Grażyna Owczarek i Andrzej Lipiński. Dla przybyłych gości przygotowano liczne atrakcje: dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane, Fotobudkę, watę cukrową i popcorn, kiełbaski z grilla, zabawę z DJ-em oraz konkurs z wiedzy o powiecie wałbrzyskim z nagrodami. Stanisław Janor osobiście dbał aby nikt z gości nie był głodny podczas imprezy- częstując gości pyszną grochówką.
– Celem festynu była integracja mieszkańców powiatu wałbrzyskiego, promocja wartości rodzinnych, wspólnego i aktywnego spędzania czasu rodziców z dziećmi oraz powitanie lata i początku wakacji. Na wydarzeniach organizowanych przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego atrakcje dla dzieci są zawsze bezpłatne – podkreśla Aneta Błaszkiewicz, naczelnik Wydziału Organizacyjnego, Promocji i Oświaty Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.
(AB)
Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu festyn misowka
Podczas Festynu Rodzinnego Powitanie Lata w Pensjonacie Misiówka w Borównie bawiły się rodziny z gmin powiatu wałbrzyskiego.

REKLAMA

Kliknij tutaj