https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dostali sprzęt od powiatu

Klub zapaśniczy ULKS Heros Czarny Bór otrzymał sprzęt w ramach budżetu obywatelskiego. To kolejny laureat tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego.
 
W czwartek 21.06.2018 r. przedstawiciele Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, w osobach Stanisława Janora oraz Mirosława Potapowicza, przekazali na ręce Dariusza Piaskowskiego z Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Heros Czarny Bór sprzęt zakupiony w ramach realizacji zadania „XIII Międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open w zapasach kobiet – zakup sprzętu”. Projekt ten został wybrany głosami mieszkańców Gminy Czarny Bór w głosowaniu na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2018.
Zakupiono sprzęt o wartości 12 840 zł, w którego skład wchodzą trzy telewizory o przekątnej ekranu 55 cali, projektor, kamera oraz przedłużacze bębnowe. Posłuży on do organizacji zawodów sportowych realizowanych przez klub, jak np. Międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open w zapasach kobiet czy Puchar Polski. Warto przypomnieć, że ULKS Heros Czarny Bór już drugi raz zwyciężył w głosowaniu na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego. W organizowanej pierwszej edycji tego konkursu na rzecz klubu Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego przekazał profesjonalną matę zapaśniczą.
(GŁ)
Janor i Potapowicz dzialacze ULKS Heros
Uroczyste przekazanie sprzętu dla ULKS Heros Czarny Bór.

REKLAMA

Kliknij tutaj