https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kredyt gotówkowy, pożyczka w Getin Banku – Wasze opinie

 
Getin Bank znany jest jako podmiot szczególnie wrażliwy na potrzeby zgłaszane przez swoich potencjalnych klientów, więc nie powinno być dla nas zaskoczeniem, że przygotowuje rozwiązania, które są w stanie skutecznie zweryfikować ich opinie na temat standardowych kredytów gotówkowych.
 
Kredyt na oświadczenie w Getin Banku
Jednym z takich rozwiązań jest „Prosty kredyt na oświadczenie” – propozycja skierowana do tych osób, które licząc na wsparcie finansowe nie chcą wcale wypełniać dziesiątek wniosków i dostarczać kolejnych zaświadczeń. Prosty kredyt na oświadczenie dotyczy kwoty nawet 15 tysięcy złotych, a jedynym dokumentem, który należy zabrać ze sobą, aby go uzyskać jest dowód osobisty osoby starającej się o tego rodzaju wsparcie. Minimum formalności to nie jedyna zaleta propozycji Getin Bank, bo wśród zalet kredytu wymienia się również szybkość decyzji wydawanej przez pracownika banku oraz zróżnicowany czas spłacania zobowiązania wynoszący – w zależności od potrzeb kredytobiorcy – od 3 do nawet 48 miesięcy. Dobra opinia na temat kredytu jest również związana z tym, że jego uzyskanie nie jest uzależnione od zyskania zgody przez współmałżonka. Sam kredyt przeznaczony jest na zakup dóbr konsumpcyjnych, może być więc idealnym wsparciem przed świętami lub dużą uroczystością rodzinną. Jest dostępny dla wszystkich osób, które mają minimum 25 lat.
 
Kredyt gotówkowy dla Ciebie
Nienajlepsze opinie, jakie zbierają kredyty gotówkowe sprawiają, że młodzi ludzie obawiają się ich zaciągania. Nikt nie chce przecież nakładać na siebie zobowiązań, które będą ciągnąć się przez całe życie! Na szczęście kredyt tego rodzaju wcale nie musi kojarzyć się z poważnym zobowiązaniem i pułapką zadłużenia, a najlepszym dowodem na to jest „Kredyt gotówkowy dla Ciebie” – bardzo ciekawa propozycja przygotowana przez Getin Bank.
Kredyt tego rodzaju charakteryzuje się przejrzystymi zasadami. Jego wysokość to maksymalnie 200 tysięcy złotych, a sama rata kredytu może być dostosowana do możliwości spłacającego. Opinie na temat kredytu pojawiające się w Internecie są pozytywne również dlatego, że mówimy o rozwiązaniu zwracającym na siebie uwagę ze względu na bardzo korzystne oprocentowanie oraz elastyczny okres kredytowania. Kredyt jest dostępny dla osób z polskim obywatelstwem, a także dla cudzoziemców z kartą pobytu lub zaświadczeniem obywatelstwa UE zameldowanych w Polsce, aby go uzyskać należy zaś przedstawić wyłącznie udokumentowane źródło dochodów.
– Serdecznie zapraszamy do Oddziału w Wałbrzychu przy ul. Słowackiego 1 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do16.30. Informacje można również uzyskać pod numerem (74) 862 14 34 – zachęcają pracownicy placówki Getin Banku w Wałbrzychu.
(MC)
getin bank witryna

REKLAMA

Kliknij tutaj