https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zbierają na odbudowę

Społeczny Komitet na Rzecz Odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju prowadził zbiórkę publiczną podczas XXXVIII Dni Szczawna- Zdroju, które odbyły się w dniach 9-10.06.2018 r. Zainteresowanie zbiórką było bardzo duże i spotkało się z wielką aprobatą zarówno mieszkańców, kuracjuszy, jak i turystów.
 
Kwestujących członków komitetu odwiedził m.in. burmistrz Szczawna- Zdroju Marek Fedoruk, który wspomógł prowadzoną zbiórkę.
– Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom za złożone datki oraz za wpłaty na konto i jednocześnie informuję już dziś o kolejnym przedsięwzięciu, czyli o koncercie charytatywnym, w którym wystąpi światowej sławy tenor liryczny Wiesław Ochman. Koncert odbędzie się w październiku br. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie- Zdroju. Już dzisiaj zapraszam do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jednocześnie dziękuję wszystkim członkom Społecznego Komitetu na Rzecz Odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju: Mirosławowi Łupkowskiemu, Piotrowi Nasiukiewiczowi, Igorowi Krzeszewskiemu, Romualdowi Krzeszewskiemu, Annie Guzik i Romanowi Pociejowskiemu, którzy swoją społeczną postawą, pracą i dużym zaangażowaniem bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę publiczną i tym samym przyczynili się do powiększenia stanu konta. W dalszym ciągu trwa zbiórka pieniędzy na konto. Wszelkich wpłat prosimy dokonywać na numer rachunku: 36 1750 0012 0000 0000 3978 9922. W imieniu komitetu dziękuję za każdą, nawet symboliczną wpłatę – podkreśla Jarosław Stachowiak, przewodniczący Społecznego Komitetu na Rzecz Odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju, a zarazem inicjator jego powstania.
(RED)
 zbiorka zpl szczawno
Uczestnicy Dni Szczawna – Zdroju wsparli zbiórkę na rzecz odbudowy spalonego zakładu przyrodoleczniczego.

REKLAMA

Kliknij tutaj