https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mistrzowskie oferty w KredytOK

KredytOK to niezawodne pogotowie pożyczkowe! Można skorzystać z pożyczki do 15 tys. zł, a decyzja nawet w 15 minut i to bez zbędnych formalności. Nowością w naszych biurach są pożyczki Euroloan udzielane do 20 tys. zł, z których  można wypłacać środki wiele razy.
 
KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. Z pełnej oferty KredytOK można skorzystać w biurach w Wałbrzychu przy ul. Broniewskiego 73 oraz w Kamiennej Górze przy ul. Papieża 14.
– Co zrobić, gdy tuż przed mundialem w Rosji zepsuje się telewizor? Wystarczy odwiedzić jedno z naszych biur i skorzystać z jednej z naszych mistrzowskich ofert. W ramach pogotowia pożyczkowego oferujemy pożyczki do 15 tys. zł, a decyzję wydajemy nawet w 15 minut. I to bez zbędnych formalności. Kolejną nowością są pożyczki Euroloan udzielane do 20 tys. zł, z których  można wypłacać środki wiele razy. Dzięki temu można wielokrotnie korzystać ze środków w ramach przyznanego limitu bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę. Poza tym korzystający z takiej pożyczki nie płaci odsetek od całego limtu tylko od wykorzystanej kwoty i sam ustala datę comiesięcznej spłaty kwoty minimalnej – wyliczają pracownicy wałbrzyskiego biura.
Ponadto w oddziałach w Wałbrzychu i Kamiennej Górze oferowane są pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki wieloratalne, a także kredyty gotówkowe do 200 tys. zł.
– Posiadamy również pożyczkę ratalną dedykowaną Seniorom, udzielaną w 100% przez telefon. Dzięki dużej liczbie nowoczesnych produktów finansowych nasi klienci mogą szybko i wygodnie uzyskać pożyczkę na dogodnych warunkach, bo oferujemy przejrzyste warunki udzielanych pożyczek i działamy w sieci stacjonarnych oddziałów. Nasza infolinia jest czynna w godzinach 8.00-20.00 (poniedziałek – piątek) oraz 9.00-17.00 (sobota), co pozwala na sprawną obsługę klientów. Nasze usługi cieszą się dużym zaufaniem klientów, dlatego jesteśmy obecni na rynku nieprzerwanie od 1999 roku, duża liczba atrakcyjnych produktów pozwala nam dobrać mistrzowską ofertę dla Ciebie! A nasze oddziały blisko Państwa:
WAŁBRZYCH – ul. Broniewskiego 73 (obok marketu B1), tel. 515-751-711 oraz KAMIENNA GÓRA – ul. Papieża 14 (obok marketu Kaufland), tel. 502-284-615 – zapraszamy! – dodają konsultanci.
(TS)
kredyt ok wejscie

REKLAMA

Kliknij tutaj