https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zawojowali Kalisz

 
W rozegranych w Kaliszu Mistrzostwach Polski w Taekwondo Polskiej Federacji Taekwondo wzięli uczniowie Sekcji Klubu Taekwondo Taipan, a zarazem mieszkańcy Gminy Stare Bogaczowice, zdobywając wiele medali, w tym także tych z najcenniejszego kruszcu.
 
W mistrzostwach Polski w Kaliszu udział wzięło około 600 zawodników z całego kraju, tym bardziej docenić należy osiągnięcia zawodników z Gminy State Bogaczowice. Mistrzostwa Polski były jednocześnie kwalifikacją do kadry narodowej Polskiej Federacji Taekwondo.
W turnieju w Kaliszu brązowe medale w walkach bong matogi zdobyli: Jakub Bankowski, Filip Dymecki, Hanna Kmieć, Błażej Laskowski, Filip Wiśniewski, Bartosz Dymecki, Marcel Kępiński. Na trzecim stopniu podium stanęli także: Błażej Laskowski i Krzysztof Stokłosa w technikach szybkościowych oraz Karolina Grońska, Kępińska Julia, Hanna Włochal, Szymon Bankowski medal brązowy w układach formalnych. Srebrne medale wywalczyli: Marcel Kępiński w technikach szybkościowych i Weronika Grońska w układach formalnych, a złote medale i tytuły mistrzów Polski wywalczyli Krzysztof Leszczyński w walkach bong matogi oraz Jakub Stokłosa w układach formalnych.
(RED)
 zawody kalisz
Młodzi wojownicy z Gminy Stare Bogaczowice wywalczyli 17 medali podczas Mistrzostwach Polski w Taekwondo Polskiej Federacji Taekwondo.

REKLAMA

Kliknij tutaj