https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wiosna w domu z Komfort Kuchnie

Eksplozja wiosny nastraja nas pozytywnie do życia. Co zrobić, by taki stan zachować na dłużej? – Najlepiej zmienić meble w kuchni takie, które będą nas tak pozytywnie nastrajać przez cały rok – proponuje właściciel Komfort Kuchnie – profesjonalnego studia mebli kuchennych z siedzibą przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu.
 
Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że dziś meble kuchenne mogą być nie tylko dziełami sztuki użytkowej, ale przede wszystkim odzwierciedleniem marzeń właścicieli.
– Dziś nie musimy ograniczać się przy projektowaniu kuchni. Dotyczy to nie tylko materiałów, z których zostaną wykonane nasze nowe meble, ale także kolorów. Fronty i blaty nie muszą już być tylko w odcieniach brązu, czerni, szarości czy bieli. Mogą być różnokolorowe i dopasowane do gustu właściciela domu czy mieszkania. A efekty wspólnej pracy nad projektem przechodzą najśmielsze oczekiwania. Wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktu i najwyższe standardy obsługi klienta, zapraszamy do profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w Wałbrzychu oraz do kontaktu pod numerami: 74 066 03 39 i 601 77 13 57. Współpracujemy m.in. z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz niemieckimi firmami Nobilia i Sachsen Kuchen, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów, którym zapewniamy swobodę w procesie tworzenia ich wymarzonej kuchni. Naszym dodatkowym atutem jest aż pięcioletnia gwarancja udzielana na cały asortyment – dodaje właściciel profesjonalnego studia mebli kuchennych Komfort Kuchnie przy ul. Długiej 39 w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra.
(TP)
kuchnia NOBILIA_pura

REKLAMA

Kliknij tutaj