https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Sprawdź nowości w KredytOK

KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. – Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie i do skorzystania z pełnej oferty KredytOK w biurach w Wałbrzychu przy ul. Broniewskiego 73 oraz w Kamiennej Górze przy ul. Papieża 14 – zachęcają pracownicy.
 
AUTO KASA – pożyczka pod zastaw lub na zakup auta, gotówka do 100 tys. zł dla każdego bez względu na historię kredytową.
Złóż wniosek o pożyczkę pod zastaw lub na zakup auta na naszej stronie AutoKredytOK.pl. Możesz otrzymać od 6 000 zł do 100 000 zł na dowolny cel. Oferta skierowana jest dla każdego bez względu na historię kredytową. Wystarczy że jesteś właścicielem pojazdu osobowego/dostawczego (3,5T) i podasz podstawowe informacje o samochodzie, takie jak: marka, model, typ, przebieg oraz datę rejestracji. Przy wprowadzaniu tych danych do systemu otrzymasz symulację o jaką kwotę możesz maksymalnie wnioskować. Okres finansowania to 12, 24, 36 i 48 miesięcy. Dokonując wcześniejszej spłaty nie płacisz prowizji. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu – możesz z niego korzystać, tak jak do tej pory. Dzięki naszej stronie internetowej ubieganie o pożyczkę skraca się do trzech kroków: wyceny auta, wypełnieniu formularza i podpisaniu umowy. Sprawdź i wyceń swoje auto na AutoKredytOK.pl.
 
RATKA SPŁATKA NA 4 MIESIĄCE – 3 miesiące wolne od spłaty kapitału!
Ciesz się szybką gotówką nie obciążając domowego budżetu wysokimi ratami. Pożyczając 500 zł twoja rata przez 3 miesiące wyniesie zaledwie 62 zł. Pozostałe koszty pożyczki zostaną ujęte w ostatniej, czwartej racie. Sprawdź ofertę Ratki Spłatki już dziś:

  1. niska rata miesięczna przez 3 miesiące,
  2. szybka decyzja,
  3. minimum formalności,

 
POŻYCZKI Z PREMIĄ ZA POLECENIE – otrzymasz 100 zł za każdą osobę, która skorzysta z oferty KredytOK
Pożyczki KredytOK to nie tylko szeroki wachlarz możliwości, dostosowanych do potrzeb klientów. Program Poleceń to wyjątkowa okazja, by zyskać nawet do 5000 zł. Wystarczy skorzystać z oferty KredytOK, a następnie zacząć polecać ją znajomym. Za każdą polecona osobę, która skorzysta z oferty KredytOK można dostać 100 zł!
 
PRAWNIK OK – pomoc prawna dla klientów KredytOK
Poznaj swoje prawa w rozmowie z prawnikiem. Zespół specjalistów jest do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00 telefonicznie i online. Zakres usług obejmuje: dziedziny prawa związane z życiem prywatnym i działalnością gospodarczą, doradztwo podatkowe, opracowanie dokumentu, przygotowanie opinii prawnej oraz dostęp do wzorów dokumentów. Usługa świadczona jest we współpracy z adwokatami, radcami prawnymi i doradcami prawnymi, co umożliwia rozwiązanie problemu prawnego przy zastosowaniu przejrzystego cennika.
 
Zapraszamy do oddziałów:
WAŁBRZYCH – ul. Broniewskiego 73 (obok marketu B1), tel. 515-751-711
KAMIENNA GÓRA – ul.Papieża 14 (obok marketu Kaufland), tel. 502-284-615.
(TS)
kredyt ok wejscie

REKLAMA

Kliknij tutaj