https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Radosław Romanik zaprasza na rower z Olimpijczykiem

W końcu przyszła wiosna, czyli idealny moment, by znów wsiąść na rower. Jeśli nie masz odpowiedniego roweru lub Twój dotychczasowy sprzęt zawodzi – skorzystaj z oferty sklepu i serwisu rowerowego Olimpijczyk przy ul. Mickiewicza 3 b w centrum Wałbrzycha. Tu każdy może liczyć na fachową radę mistrza Polski i naszego olimpijczyka z Aten – Radosława Romanika.
 
– Początek wiosny to czas na przygodę z rowerem. To także okres, w którym planujemy prezenty na pierwszą komunię świętą i inne okazje – warto wtedy wybrać właśnie rower jako źródło aktywności i zdrowia – tak dla małych jak i dużych – podpowiada Radosław Romanik. – Zapraszam wszystkich do naszego sklepu w Wałbrzychu, w którym oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz najwyższej jakości artykułów branży rowerowej. Klienci znajdą u nas markowe rowery, osprzęt, akcesoria, narzędzia i odzież. W naszym sklepie mamy również duży wybór bezpiecznych rowerów dziecięcych.
Od kilku sezonów jest to wręcz kultowe miejsce dla tych, którzy rower traktują nie tylko jako środek lokomocji, ale jako sposób na życie. Dlaczego? Ponieważ Sklep Rowerowy Olimpijczyk przy ul. Mickiewicza 3b w Wałbrzychu nie tylko oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości artykułów branży rowerowej. Jego właściciel – jeden z najlepszych polskich kolarzy – Radosław Romanik oferuje także profesjonalne doradztwo i serwis oraz rzetelną obsługę zarówno początkujących, amatorów jak i wyczynowców.
sklep olimpijczyk
Sympatykom kolarstwa sylwetki Radosława Romanika przypominać nie trzeba. Ale wśród amatorów jazdy na dwóch kółkach jest wielu ludzi, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym sportem. Dlatego powinni wiedzieć, że Radosław Romanik to jedna z najciekawszych postaci świata sportu w regionie wałbrzyskim. Wychowanek Górnika Wałbrzych swojej długiej i bogatej w sukcesy karierze był mistrzem Polski w wyścigu ze startu wspólnego, sześciokrotnym zwycięzcą Bałtyk – Karkonosze Tour, triumfował w Wyścigu Dookoła Słowacji, Małopolskim Wyścigu Górskim, Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków oraz Szlakiem Walk Majora Hubala. Zdobył również Puchar Uzdrowisk Karpackich i wygrał Pro Ligę. Dziewięć razy startował w Wyścigu Pokoju – najlepszą, trzecią lokatę wywalczył w 2001 roku, jednocześnie wygrywając klasyfikację górską. W Giro d’Italia, jadąc w barwach ekipy CCC Polsat, zajął 33 miejsce w klasyfikacji końcowej. Startował także w mistrzostwach świata w 1995 i 1999 r. oraz w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 r. Dodajmy, że zakończył swoją piękną karierę mając 45 lat i będąc najstarszym czynnym kolarzem polskiej elity! Szybko się jednak okazało, że bardzo brakuje mu kontaktu z życiem kolarskim… Dlatego postanowił wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i otworzyć sklep ze sprzętem kolarskim. I tak – od pięciu lat – lat popularny „Dziadek” prowadzi swój sklep, który nazywa się OLIMPIJCZYK, co nawiązuje do jego uczestnictwa w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach.
– Zapraszam do sklepu rowerowego OLIMPIJCZYK przy ul. Mickiewicza 3b. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były satysfakcjonujące – podkreśla nasz olimpijczyk z Aten.
(RED)
 romanik skala sobotka
8 kwietnia 2018 r. w Alei Sław Kolarstwa w Sobótce odsłonięta została skała Radosława Romanika.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

REKLAMA

Kliknij tutaj