https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Gwiazdy w uzdrowisku

Sztukę „Andropauza 3 czyli jak żyć i nie zwariować” napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. W spekatklu udział wezmą: Dariusz Gnatowski, Maciej Damięcki, Jacek Kawalec oraz Matylda Damięcka. Spektakl można będzie obejrzeć 6 kwietnia o godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju.
 
– Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem, doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota – reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą mu zaproponować kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Aleksandra Dumasa: „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek. Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce. Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich przeżytych lat, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!” – zachęcają autorzy spektaklu komediowego „Andropauza 3”. Bilety kosztują 80 zł (parter) i 70 zł (balkon).
Teatr Zdrojowy zaprasza także na kwietniowe wydarzenia muzyczne:
Koncert symfoniczny dla dzieci w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu – 06.04, godz. 11.30. Bilety do nabycia w kasie filharmonii w Wałbrzychu.
Recital akordeonowy Tomasza Drabiny – 12.04, godz. 19.00, bilety: 20 zł (sala kameralna).
Opera na wynos, czyli koncert muzyki klasycznej z przymrużeniem oka – 17.04, godz. 19.00. Bilety: 30 zł i 25 zł (bilet grupowy pow. 10 osób).
Koncert symfoniczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu – 20.04, godz. 19.00. Bilety do nabycia w kasie filharmonii w Wałbrzychu.
Noc orientu… z 1001 nocy – koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu – 27.04, godz. 19.00. Bilety do nabycia w kasie filharmonii w Wałbrzychu.
(RED)
teatr zdrojowy

REKLAMA

Kliknij tutaj