Skrzaty na podium

Pierwsze sukcesy młodych adeptów z Mieroszowskiej Akademii Piłkarskiej. Podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mieroszowa, rozgrywanego w hali przy ulicy Hożej w Mieroszowie, w kategorii Skrzaty mieroszowscy piłkarze zajęli drugie miejsce, za Górnikiem Wałbrzych. W rywalizacji orlików piłkarze akademii zajęli czwartą lokatę. Kategoria orlik:1 miejsce Zagłębie Lubin, 2 miejsce Gwarek Wałbrzych, 3 miejsce Zagłębie Wałbrzych, 4 miejsce Mieroszowska Akademia Piłkarska; kategoria skrzaty: 1 miejsce Górnik Walbrzych, 2 miejsce Mieroszowska Akademia Piłkarska, 3 miejsce Victoria Świebodzice, 4 miejsce Młode Wilki Morawski Bubnowicz. Wśród orlików najlepszym bramkarzem został Dawid Michałków z Zagłębia Lubin, najlepszym zawodnikiem Kornel Sosiński z Gwarka Wałbrzych, natomiast wśród skrzatów najlepszym bramkarzem jednogłośnie wybrany został Adam Hryń z Młodych Wilków, a najlepszym zawodnikiem Igor Kardela z Górnika Wałbrzych.