https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Żłobek już otwarty

 
Projekt Gminy Stare Bogaczowice i Ramony Bukowskiej, znalazł się wśród 6 projektów zgłoszonych do konkursu Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
 
Cztery z nich otrzymały dofinansowanie w ramach, którego za kwotę 4,30 mln złotych, przy 3,64 mln wsparcia ze środków unijnych zostaną sfinansowane 122 miejsca w żłobkach w gminie Stare Bogaczowice i w Świdnicy. Otrzymane dofinansowanie pozwoliło na utworzenie w naszej gminie 16 miejsc w żłobku, który znajduje się w Strudze.
Oficjalne otwarcie, tego niezwykle ważnego miejsca, odbyło się 16 lutego. Żłobek mieści się w budynku istniejącego już przedszkola. Jest doskonale przystosowany do potrzeb najmłodszych. Nowoczesne sale, wyposażenie oraz wykwalifikowana kadra sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających rodziców. W ramach projektu finansowana jest opieka dziecka przez 12 miesięcy. Kolejne miesiące pobytu dziecka w żłobku są finansowane przez rodzica i Gminę Stare Bogaczowice, wg zasad obowiązujących winnych żłobkach. Godziny działalności żłobka to 5.30 – 18.00.
(IL)
 zlobek struga otwarcie
Uroczyste otwarcie żłobka w Strudze.

REKLAMA

Kliknij tutaj