https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Benefitia wspiera świąteczne przygotowania

Przed nami przedświąteczna gorączka. Co zrobić, gdy potrzeby związane z przygotowaniem świąt i prezentów przerastają nasze możliwości finansowe? Najlepiej skorzystać z szybkiej i bezpiecznej pożyczki gotówkowej na dowolne wydatki i pieniędzy do ręki bez wychodzenia z domu. Właśnie takie warunki oferuje Benefitia!
 
Benefitia jest marką handlową Cash Service 4 Home Sp. z o.o, działającej w branży finansowej w segmencie Home Credit. Oznacza to, że udzielamy pożyczek gotówkowych za pośrednictwem naszych doradców, a gotówkę dostarczamy bezpośrednio do domu klienta.
Misją Benefitii jest wspieranie domowych budżetów naszych klientów. Aktualnie swoim zasięgiem obejmujemy Dolny Śląsk, Wielkopolskę, Śląsk, Podkarpacie, Lubelszczyznę, Łódź i okolice, Małopolskę oraz województwo opolskie. Cały czas rozwijamy się i powiększamy zasięg działania naszych doradców. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników, każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę, na każdym etapie współpracy z nami.
 
Co oferujemy?
 
Szybką i bezpieczną pożyczkę gotówkową na dowolne wydatki oraz ekspresową gotówkę – „do ręki” klienta. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego obsługa odbywa się w domu klienta. Oferujemy im dogodne spłaty rat i akceptujemy różne formy dochodu. Pożyczkę można u nas dostać bez poręczycieli i zgody współmałżonka, bez weryfikacji BIK, a także dopuszczamy umiarkowane zadłużenie w KRD. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to 222,06 procent. W naszej ofercie są pożyczki od 500 zł do 6000 zł, których spłatę rozkładamy na okres od 28 do 52 tygodni.
 
Kontakt
 
Potrzebujesz szybkiej i bezpiecznej pożyczki gotówkowej na dowolne wydatki, w dodatku bez wychodzenia z domu? Skontaktuj się z naszą infolinią, dzwoniąc pod numer telefonu: 797 603 000.
 
Praca
 
W związku ze stałym rozwojem naszej działalności, obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku mobilny doradca. Zgłoszenia należy kierować za pośrednictwem naszej strony internetowej http://benefitia.pl/praca/oferta/
(TP)
benefitia swieta

REKLAMA

Kliknij tutaj