https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Galowy Koncert Sylwestrowy Wiesław Ochman i Jego Przyjaciele

30 grudnia 2017r. godz. 18:00 AQUA ZDRÓJ
 
Wiesław Ochman to światowej sławy tenor, którego droga artystyczna wiodła od Opery Śląskiej po najsławniejsze sceny operowe świata: Teatr Bolszoj, La Scala, Opera Paryska, Metropolitan Opera i wiele innych. „O mało nie wyrosłem na chuligana” – wyznał kiedyś w wywiadzie. Wychowywał się bowiem na warszawskiej Pradze, na Ząbkowickiej słynącej z ferajny, która nie lubiła żartować Mimo to zdołał ukończyć szkoły i dotrzeć na studia … na Wydział Ceramiczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Edukację wokalną rozpoczął dopiero na II roku studiów ceramicznych. Jeszcze nie wierzył, że śpiew będzie jego profesją. Po ukończeniu studiów otrzymał propozycję pracy w Operze Śląskiej. I w ten oto sposób rozpoczął swoją największą przygodę życiową. Choć musiał trochę poczekać na sukcesy światowe (druga połowa lat 60.), to na najsłynniejsze estrady i sceny operowe wkraczał już z bardzo dobrym przygotowaniem i potężnym repertuarem.
Zakończenie roku jest zawsze okazją do wspaniałej zabawy w gronie bliskich, przyjaciół i znajomych. Wszystkich, którzy zechcą spędzić ten wyjątkowy w roku wieczór inaczej niż w klubach huczących od głośnej muzyki, rozkoszując się raczej bogatą harmonią najpiękniejszych melodii, niż głośnym hałasem dyskotekowych przebojów zapraszamy na wspaniały Galowy Koncert Sylwestrowy. Wieczór będzie się mienił dowcipem, humorem i ciekawymi anegdotami opowiadanymi przez gospodarza koncertu – Wiesława Ochmana. Wszystko to okraszone zostanie najpiękniejszymi pieśniami, ariami i duetami operetkowymi i znanymi utworami w wykonaniu solistów: Aleksandry Stokłosa (sopran), Renaty Dobosz (mezzosopran) i Macieja Komandera (tenor) oraz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej pod dyrekcją Bartosza Żurakowskiego.
Życzymy Państwu szampańskiej zabawy w doborowym towarzystwie i przy dźwiękach znanych i lubianych melodii.
Bilety dostępne w kasie biletowej: tel. 74 842-38-93, mailowo: bilety@filharmonia-sudecka.pl oraz na stronie interticket.pl w cenie od 70 do 150 zł.
filharmonia ochman

REKLAMA

Kliknij tutaj