https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dostali nowe karabiny

UKN Melafir Czarny Bór zorganizował spotkanie podsumowujące sezon 2016/2017.
 
W trakcie spotkania zostały oficjalnie przekazane 3 profesjonalne karabiny sportowe, które zostały zakupione ze środków otrzymanych z Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Klub”.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących z klubem, trenerzy, zawodnicy oraz sponsorzy. Powiat Wałbrzyski reprezentował członek zarządu powiatu Stanisław Janor, który przekazał na ręce prezes Urszuli Filip pamiątkową tablicę gratulacyjną za zwycięstwo klubowego projektu „Pasja łączy pokolenia, czyli i Ty możesz zostać biathlonistą” w tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego. Wartość projektu to 12 735 zł.
W trakcie spotkania nagrodzono trenerów oraz zawodników za ciężką pracę i sukcesy odniesione przez zawodników klubu w minionym sezonie. Czterech zawodników UKN Melafir otrzymało także – w uznaniu za sukcesy – stypendia sportowe Starosty Wałbrzyskiego, a sześciu otrzymało również stypendia Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
(GŁ)
 Melafir przekazanie karabinow
Biathloniści UKN Melafir dostali nowe karabiny.

REKLAMA

Kliknij tutaj