Dwa zwycięstwa

W grupie wschodniej IV ligi piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali Unię Bardo 2:1 (0:0). Bramki w tym meczu zdobywali: 1:0 Mateusz Sobiesierski (62), 2:0 Kamil Młodziński (65), 2:1 Łukasz Deneka (83). Goście kończyli mecz w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartką za niesportowe zachowanie ukarany został w 90 minucie Tomasz Zieliński. Wałbrzyszanie zagrali w składzie: Jaroszewski, Michalak (77 Bogacz), Smoczyk, Niemczyk, Rytko, Tobiasz, Krzymiński, Chajewski, Dec (63 Słapek), Młodziński, Sobiesierski (90 Rodziewicz). 4 listopada o godz. 13:30 zespół trenera Macieja Jaworskiego będzie podejmował Foto-Higienę Gać.
W grupie wschodniej IV ligi Górnik Boguszów-Gorce pokonał Sudety Giebułtów 2:1. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po trafieniu Mariusza Chlabicza (18), a w drugiej części meczu trafiali Kornel Duś (56) i Zygmunt Bejnarowicz (68). Zespół trenera Rafała Siczka wystąpił w tym spotkaniu w składzie: M.Jaskółowski, Błaszczak, Choiński, P.Klimek, Marut, J.Pryk, Mateusz Jaskółowski (88 Podgórski), Z.Bejnarowicz, K.Duś (77 Lic), J.Maliszewski (46 W.Klimek), A.Maliszewski (46 M.Pryk). W kolejnym spotkaniu Górnik Boguszów-Gorce zagra w Głogowie z Chrobrym II. Mecz zostanie rozegrany 4 listopada o godz. 15:00.