https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dary jesieni w naszej wsi

 
Fundacja Edukacyjno – Społeczna „Polny Kwiat”, w partnerstwie z Gminnym Centrum Biblioteczno – Kulturalnym, realizuje projekt „Dary jesieni w naszej wsi”. – Projekt polega na organizacji warsztatów rękodzielniczych i kulinarnych w gminie Stare Bogaczowice, nawiązujących do tradycji lokalnych naszego regionu oraz konkursu kulinarnego. Celem zadania jest przybliżenie uczestnikom projektu tradycji i kultury dolnośląskiej wsi, wspieranie zachowania dziedzictwa kulturowego, promocję regionu i produktów lokalnych. Zadanie dofinansował Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Wydział Obszarów Wiejskich. W ramach projektu zapraszamy na warsztaty kulinarne  z trzech bloków tematycznych: kuchnia jesienna, kuchnia kresowa i kuchnia jajeczna. Warsztaty z rękodzieła rozpoczną się już w październiku i będą dotyczyły wikliniarstwa, florystyki i biżuterii z lnu – mówią pomysłodawcy.
(AL)
fundacja polny kwiat logo

REKLAMA

Kliknij tutaj