https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

XIII Sudety MTB Challenge w Głuszycy

 
Do Głuszycy zawitają uczestnicy XIII Sudety MTB Challenge. Wyścig rowerowy wystartował 23 lipca w Kudowie, gdzie 28 lipca zlokalizowana będzie meta zawodów.
 
Sudety to świetny region do uprawiania kolarstwa górskiego, a udział w Sudety MTB Challenge to jedyna w swoim rodzaju okazja, by przeżyć niezapomnianą kolarską przygodę w niesamowitej scenerii. Szlaki, którymi prowadzi MTB Challenge, od lat przyciągają pasjonatów kolarstwa górskiego z całego świata. Głuszyca gościć będzie kolarzy górskich XIII Sudety MTB Challenge  27 i 28 lipca. Czwarty etap, który wyruszy w czwartek 27 lipca z Barda Śl., zakończy się na mecie przy ul. Leśnej w Głuszycy. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans o długości 55 km i 1987 metrów przewyższeń. Tego dnia w godzinach popołudniowych (ok. godz. 18.00) na boisku sportowym przy ulicy Dolnej w Głuszycy odbędzie się dekoracja najlepszych kolarzy IV etapu wyścigu rowerowego. Ostatni dzień zmagań kolarze rozpoczną w Głuszycy, gdzie o godz. 10.00 wystartują z boiska sportowego przy ul. Dolnej i zmierzać będą do mety w Kudowie- Zdroju, mając do pokonania 70 km trasy i 1776 metrów przewyższeń.
– Zachęcamy do kibicowania zawodnikom na głuszyckich trasach XIII Sudety MTB Challenge, tym bardziej że w zawodach biorą udział głuszyccy kolarze: Robert Krok, Dawid Duława, Sylwester Molski, Mariusz Machura i od urodzenia związany z Głuszycą Arkadiusz Gross. Życzymy powodzenia wszystkim startującym i trzymamy kciuki za zawodników z Głuszycy – dodają organizatorzy.
Więcej informacji na stronie: www.mtbchallenge.com.
(RED)
MTB-2014-197-Copy

REKLAMA

Click Here