https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wakacje w chmurach

 
W ramach organizowanych przez Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Starych Bogaczowicach wyjazdów wakacyjnych, dzieci i młodzież z Gminy Stare Bogaczowice spędziła aktywny dzień w Parku Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie Zdroju.
 
W parku linowym są do wyboru trasy zróżnicowane pod względem poziomu trudności: „Maluch”, „Junior”, „Standard”, „Extremum”, „Tyrolka” oraz wieża wspinaczkowa. Do togo bardzo konkurencyjne ceny: za zjazd na torze saneczkowym lub pontonowym trzeba zapłacić już od 3 zł, a dzieci do lat 3 korzystają z atrakcji bezpłatnie. Za godzinną wspinaczkę na wieży pobierana jest opłata w wysokości 15 zł. Jednakże prawdziwym hitem z pewnością jest nowość – bilet na wszystkie atrakcje, uprawniający do jednorazowego skorzystania z każdej z licznych propozycji. Wykupienie tej opcji już od 50 zł/os., a oszczędzamy wówczas ok. 70-90 zł!
Po wizycie w Jedlinie Zdroju, kolejna wycieczka dla najmłodszych mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice będzie trzydniowa. W dniach 25-27 lipca dzieci pojadą na obóz do Wilcza. Wszystkie informacje na temat planowanych wyjazdów dostępne są na stronie internetowej Gminy Stare Bogaczowice oraz pod numerem telefonu: (74) 844 35 03.
(IL)
 liny jedlina
Grupa najmłodszych mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice w Parku Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie Zdroju.

REKLAMA

Kliknij tutaj