https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pit Car – serwis i wypożyczalnia samochodów

Wysokie temperatury sprawiają, że klimatyzatory samochodowe pracują teraz niemal bez przerwy. – Ważne dla naszego zdrowia jest regularne czyszczenie i serwisowanie układu klimatyzacji, na które zapraszam do Auto Serwisu Pit Car przy ul. II Armii w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin – mówi Piotr Estko, właściciel firmy, która w razie poważniejszych awarii oferuje auta zastępcze.
 
– Masz problem z samochodem? Nasza wykwalifikowana kadra mechaników na pewno pomoże! Oferujemy wszelkie usługi w zakresie napraw, wymiany oraz diagnostyki silnika samochodu. Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką silnika oraz mechaniką samochodową w całym zakresie wszystkich marek. Polecamy naprawy zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego jak również wymiany rozrządu, sprzęgła oraz remonty i wymiany silników. Na terenie serwisu posiadamy sklep z wysokiej jakości częściami zamiennymi oraz akcesoriami. Kierowcy mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz serwis na miejscu. Dotyczy to między innymi wymiany oleju wraz z filtrami, wymianę i naprawę opon czy pełen serwis klimatyzacji. Pomagamy również klientom w zakupie auta. Wystarczy przyjechać do nas samochodem, który ktoś zamierza nabyć i zrobić przegląd techniczny. Tak mało to kosztuje, a wiele można zaoszczędzić nie kupując przysłowiowego kota w worku – podkreśla właściciel serwisu Piotr Estko.
Auto Serwis Pit Car ma także wypożyczalnię samochodów.
– Miałeś kolizję, wypadek lub zepsuł Ci się samochód i nie masz czym pojechać na wakacje? Zapraszam do naszej wypożyczalni! Do dyspozycji naszych klientów mamy niespełna roczne samochody osobowe. Do współpracy zapraszam także firmy oraz floty – zachęca Piotr Estko.
(TP)
pit car

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty