https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

XIII Przegląd Twórczości Wieku Przedszkolnego

Śmiech, taniec, śpiew, muzyka, barwne stroje i dziecięca radość to wszystko towarzyszyło widzom podczas XIII Przeglądu Twórczości Dziecięcej Wieku Przedszkolnego, którego organizatorem co roku jest Przedszkole Miejskie w Mieroszowie.
 
Polonez, krakowiak, kalinka, taniec afrykański, rycerze, księżniczki, Japonki tym razem przedszkolaki z terenu Gminy Mieroszów oraz z Czech zabrały widzów Przeglądu Twórczości Wieku Przedszkolnego w niezwykle interesującą podróż. Wypełniająca po brzegi salę im. Włodka Szomańskiego publiczność mogła podziwiać talenty małych artystów, którzy porwali wszystkich swoją spontanicznością i zapewnili nie lada rozrywkę. Na koniec dzieci otrzymały słodkie upominki, a ich rodzice i nauczyciele ogromne podziękowania za wkład pracy w przygotowanie dzieci do występów.
– Jest to podsumowanie i zaprezentowanie całorocznej pracy dzieci oraz ich opiekunów, nie ma tutaj wygranych, ani przegranych – podkreślają organizatorzy XIII Przeglądu Twórczości Wieku Przedszkolnego w Mieroszowie.
(RED)
przeglad przedszkolny mieroszow

REKLAMA

Kliknij tutaj