https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Na podium w półfinale

 
Kolejna przygoda z piłką i kolejny sukces młodych piłkarek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walimiu. Na Orliku SP nr 6 w Świdnicy nasze zawodniczki wywalczyły drugie miejsce w rywalizacji z Bielawą, Świdnicą i Wojbórzem. Wygrana, remis i porażka… 4 punkty i radość z drugiej lokaty – to jak w kilku słowach można opisać zmagania walimskiej drużyna na świdnickiej murawie.
 
– Najlepsze okazały się zawodniczki z Wojbórza, z którymi rywalizowaliśmy w turnieju Tymbarku, tym razem porażka 0:3, ale jakby nie patrzeć z VIII drużyną ogólnopolskiego finału tych rozgrywek hańby nie przynosi – relacjonuje Bartosz Prętki, trener walimskich piłkarek. – Zaangażowanie i walka opłaciły się, gdyż dobre wyniki same nie przychodzą. Trzeba na nie zapracować – dodaje trener.
PSP w Walimiu swoje II miejsce na podium wywalczyła zgraniem drużyny, walecznością dziewcząt oraz celnymi strzałami do bramki w wykonaniu Wiktorii i Natalii, wybranej najlepszą zawodniczką walimskiej podstawówki. Wszystkie z reprezentacji PSP Walim w składzie: Dominika Kowalska, Natalia Firlej, Oliwia Szewczun, Oliwia Domańska, Wiktoria Chraścina, Wiktoria Rejman, Julia Zocek, Nikola Chraścina, Olga Kręciproch, Martyna Sakowska otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.
(RED)
walimianki drugie

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty