https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Czas na przełamanie

Piłkarze Górnika Wałbrzych w 22. kolejce III grupy III ligi zagrają w Pawłowicach Śląskich z Pniówkiem. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia o godz. 13:00.
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
Po dwóch porażkach z rzędu(z Rekordem Bielsko-Biała oraz Skrą Częstochowa) czas na kolejną śląską drużynę, czyli Pniówek. Poprzedni mecz pomiędzy tymi zespołami był bardzo pechowy dla wałbrzyszan, ponieważ przegrali 1:2 po golu samobójczym oraz po rzucie karnym. Sytuacja podopiecznych trenera Roberta Bubnowicza robi się coraz mniej ciekawa, ponieważ znajdują się na 15. miejscu w ligowej tabeli z 18 punktami na koncie, mając taki sam dorobek co szesnasta Lechia Dzierżoniów. Do składu Górnika na mecz w Pawłowicach Śląskich powróci po absencji za kartki Dariusz Michalak, lecz tym razem zabraknie Pawła Tobiasza, który obejrzał w ostatnim spotkaniu czwartą żółtą kartkę. Poza tym nadal kontuzjowany jest Damian Migalski.
Pniówek w ostatniej serii gier przegrał w Zielonej Górze z Falubazem 0:1, choć wcześniej wygrał na własnym stadionie z wiceliderem – Ruchem Zdzieszowice – 1:0. Po 21 spotkaniach ekipa z Pawłowic Śląskich zajmuje 6. lokatę z dorobkiem 33 punktów, mając tylko oczko straty do czwartego Rekordu Bielsko-Biała. W drużynie Jana Wosia zabraknie Adama Żaka, który będzie pauzował za czerwoną kartkę.
Zestaw par 22. kolejki III grupy III ligi:
Pniówek Pawłowice Śl. – Górnik Wałbrzych (sobota, 15 kwietnia, godz. 13:00)
BKS Stal Bielsko-Biała – Unia Turza Śl.
KS Polkowice – Olimpia Kowary
Miedź II Legnica – Lechia Dzierżoniów
GKS Jastrzębie Zdrój – Piast Żmigród
Ślęza Wrocław – Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg – Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze – Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj